Ernaz Teknik Servis  /  Renault Dacia

Türkiye’nin neresinde olursanız olun,
Renault’nun ülke genelinde yayılmış yetkili servislerinden biri, gerekli özel alet ve ekipmanla donatılmış olarak, Uzman ve Eğitimli personeliyle sizin yakınınızdadır. Renault’nun güvenli, rakipsiz satış sonrası hizmetlerini yalnız Renault Yetkili Servislerinde bulabilirsiniz.

Renault için Müşteri Memnuniyeti Esastır. Bu nedenle tüm Yetkili Servisleri’nde “Toplam Kalite” kavramını benimser. Aracınıza sahip olduğunuz sürece,Renault’nun maksimum oranda sizinle birlikte olacağını bilirsiniz. Renault Yetkili Servisleri çalışanları, karşılamaya, uzmanlığa, şeffaflığa büyük önem verirler ve sizin için her zaman pratik çözümler üretirler. Renault Yetkili Servislerinde, ödediğiniz paranın karşılığını her zaman alırsınız.

Aracınız ilk günkü gibi en iyi şekilde koruyabilmeniz ve kullanabilmeniz için üretici tarafından öngörülen, her RENAULT araca uygun ve özel bir bakım programı sunulmaktadır.Aracınızın bakım ve onarım işlemlerini, Renault Yetkili Servislerinde yaptırmanızı öneririz. Emniyet,konfor ve performans konusunda aracınızın orjinal kalitesini sadece, RENAULT teknik eğitimlerini almış, RENAULT özel teşhis aletlerini kullanabilen teknisyenlerimiz garanti edebilir. Aracınızın bakım programı, üretici tarafından aracınızın kullanım ömrü boyunca orjinal niteliklerini ve kalitesini muhafaza edebilmesi için belirlenmiştir.